HAVIT Słuchawki gamingowe Havit Fuxi-H7
Symbol: Fuxi-H7
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 249.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Fuxi-H7
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 249.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Latencja | 28 ms |
| Waga produktu | 240 g |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Impedancja | 32 Ω |
| Materiały | Tkanina |
| Materiały | ABS |
| Materiały | Bawełna |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pojemność baterii | 750 mAh |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Wysokość produktu | 201 mm |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Czas ładowania | 2 godz. |
| Długość produktu | 173 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Czas pracy na baterii | 18 godz. |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Czułość słuchawek | 110 dB |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Średnica przetwornika | 40 mm |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 235mm |
• Unikać kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie używać podczas ładowania.