HAVIT Słuchawki bluetooth Havit H630BT (maślano-żółty)
Symbol: H630BTby
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 77.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H630BTby
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 77.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Maślano-żółty |
| Waga produktu | 225 g |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Wysokość produktu | 196 mm |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Segment rynku | Konsument |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Ostrzeganie | Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane., Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi., Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie. |
| Bluetooth | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Czas rozmowy | 35 h |
| Czas odtwarzania muzyki | 36 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 108 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 200mm |