HAVIT Klawiatura gamingowa Havit KB903L (biel transparentna)
Symbol: KB903Lwt
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 156.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KB903Lwt
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 156.00
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 291 x 101 x 39 mm |
| Waga klawiatury | 559 g |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Szerokość | 340mm |
| Długość | 52mm |
| Wysokość | 155mm |