HAVIT Klawiatura gamingowa Havit KB901L (biało-zielony)
Symbol: KB901Lwg
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 243.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KB901Lwg
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 243.00
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Zielony |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 365 x 138 x 39 mm |
| Waga klawiatury | 858 g |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Zastosowanie | Gaming |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 185mm |