HAVIT Klawiatura gamingowa Havit KB899L
Symbol: KB899L
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 274.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KB899L
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 274.00
| Specyfikacja | |
| Odłączany przewód | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Kolor produktu | Morski |
| Podświetlenie | Tak |
| Ilość klawiszy | 97 |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 388 x 140 x 46 mm |
| Waga klawiatury | 819 g |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 430mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 190mm |
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Chronić przed przeciążeniem mechanicznym.
• Unikać kontaktu z cieczami.