HAVIT Bezprzewodowe słuchawki TWS Havit TW980 (czarny)
Symbol: TW980
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 72.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TW980
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 72.00
| Specyfikacja | |
| Waga lewej słuchawki | 5,5 g |
| Waga prawej słuchawki | 5,5 g |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 54,5 x 30,8 x 58,5 mm |
| Waga etui | 44,5 g |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nauszny |
| Rodzaj sterowania | Dotykowe |
| Zawartość opakowania | Futerał ładujący |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 6,5 godz. |
| Czas ładowania etui | 2 godz. |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 40 mAh |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 40 mAh |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 23 godz. |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 400 mAh |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Budowa słuchawek | Nauszne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica przetwornika | 12 mm |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 120mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.