HAVIT Bezprzewodowe słuchawki TWS Havit TW906 PRO (szary)
Symbol: TW906 PRO
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 90.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TW906 PRO
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 90.00
| Specyfikacja | |
| Wymiary etui do ładowania (SxGxW) | 48,2 x 49,5 x 27 mm |
| Waga lewej słuchawki | 3,7 g |
| Waga prawej słuchawki | 3,7 g |
| Waga etui | 33 g |
| Styl noszenia | Dokanałowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Rodzaj sterowania | Dotykowe |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Zawartość opakowania | Futerał ładujący |
| Zawartość opakowania | Słuchawki x 1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Zasięg Bluetooth | 10 m |
| Czas rozmowy | 4 godz. |
| Czas ładowania | 1,5 godz. |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 30 mAh |
| Czas odtwarzania muzyki | 5 godz. |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania etui | 2 godz. |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 30 mAh |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 4 godz. |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 300 mAh |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 111,2 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Aktywna redukcja szumów | Tak |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Średnica przetwornika | 10 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 95mm |
• Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia.