HAVIT Bezprzewodowe słuchawki TW991 PRO(SPACE NC01T) (czarne)
Symbol: TW991 PRO(SPACE NC01T) czarne
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 95.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TW991 PRO(SPACE NC01T) czarne
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 95.00
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 31,4 mm |
| Głębokość produktu | 23,4 mm |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Przeznaczone dla dzieci | Nie |
| Styl noszenia | Douszny |
| Poziom redukcji hałasu | Do 45 dB |
| Ostrzeganie | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia., Trzymać z dala od dzieci., Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
| Mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Czas odtwarzania muzyki | 7 h |
| Czas ładowania baterii (obudowa do ładowania) | 2 h |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (z etui ładującym) | 30 h |
| Pojemność akumulatora prawej słuchawki | 40 mAh |
| Pojemność akumulatora lewej słuchawki | 40 mAh |
| Pojemność baterii (etui ładujące) | 450 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 5,5 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 7 h |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Średnica głośnika | 1,2 cm |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 100mm |