Green Cell GREEN CELL ZASILACZ AD75AP DELL 19V 3.42A 65W
Symbol: AD75AP
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 63.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD75AP
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 63.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prąd wyjściowy | 3,34 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Certyfikaty | CE |
| Kompatybilność | Inspiron 15 3543 3558 3559 5552 5558 5559 5568 17 5758 5759 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Waga produktu | 222 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 178mm |
| Długość | 128mm |
| Wysokość | 53mm |
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Nie otwierać obudowy zasilacza.