Govee Govee H6056 Flow Plus; Lampy LED; RGBICWW, Wi-Fi, Alexa, Google
Symbol: H60563D1
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 211.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H60563D1
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 211.00
| Specyfikacja | |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Temperatura barwowa (min) | 2200 K |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Współczynnik zachowania strumienia świetlnego | 0,96% |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Model | Inteligentny panel |
| Typ mocowania | Biurko / Ściana |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 12 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,45 W |
| Napięcie | 230 V |
| Pobór mocy | 12 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Łączna moc | 18 W |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Govee Home App |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie pozostawiaj urządzenia w wilgotnym miejscu ani narażonego na bezpośrednie działanie wody.
• Przed przystąpieniem do czyszczenia urządzenia, odłącz je od źródła zasilania.
• Unikaj ekstremalnych temperatur oraz bezpośredniego nasłonecznienia.