Govee Govee H604B Dreamview G1; Oświetlenie LED; RGBIC, Wi-Fi, Alexa, Google
Symbol: B604B311
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 266.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B604B311
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 266.00
| Specyfikacja | |
| Minimalna wielkość ekranu | 61 cm (24") |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Liczba źródeł światła | 150 |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Interfejs | Wi-Fi |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Model | Inteligentne światło paska |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Podświetlenie | RGBIC |
| Odpowiedni dla monitora komputerowego | Tak |
| System operacyjny | iOS, Android |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Długość taśmy świetlnej | 1,4 m |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Kabel łączący słuchawki |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawartość zestawu | Kamera gamingowa |
| Zawartość zestawu | Klipsy montażowe narożne |
| Zawartość zestawu | Klipsy montażowe proste |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 220mm |