Govee Govee Glide Hexa Pro Inteligentny kinkiet Wi-Fi/Bluetooth 72 W
Symbol: H6066302
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 839.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H6066302
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 839.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Model | Inteligentny kinkiet |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Lampy | 72 W |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Napięcie | 36 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 12 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 10 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 190mm |