Gembird Zasilacz UPS 2000VA On-Line 3xIEC 2xSchuko USB
Symbol: EG-UPSO-2000
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1869.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EG-UPSO-2000
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 1869.00
UPS online, 2000 VA
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1800 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 0 ms |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie Przeciw przeładowaniu Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x EPO 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
0°C~40°C, przy wilgotności 10~90%RH bez kondensacji |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
191 x 419 x 335 mm |
| Waga | 23.1 kg |
| Oznaczenia | |