Gembird UPS 1500VA 4X C13 RJ11 IN/OUT USB RACK 19''
Symbol: UPS-RACK-1500
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 865.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPS-RACK-1500
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 865.00
Zasilacz awaryjny Gembird UPS-RACK-1500
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 8 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe (OVP) Przeciwzwarciowe (SCP) Nadmierne rozładowanie Przeciw przeładowaniu |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 4 x IEC-C13 |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) RJ-11 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
480 x 150 x 350 mm |
| Waga | 15.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |