Gembird Mysz USB z G-laserowym sensorem
Symbol: MUS-GU-02
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 50.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MUS-GU-02
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 50.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
MUS-GU-02 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
118 x 66 x 38 mm |
| Waga | 100 g |
| Oznaczenia | |