Gembird HUB USB 3.2 (Gen 2) typu C, 4 porty USB-A
Symbol: UHB-CM-U310-A4-01
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 62.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UHB-CM-U310-A4-01
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 62.00
4-portowy HUB USB 3.2 (Gen 2) typu C
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 1 x USB Type C Męska 4 x USB Type A Żeńska |
| Długość przewodu | 18 cm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary |
107 x 44 x 10 mm |
| Waga | 56 g |
| Pozostałe parametry |
Przepustowość: 10 Gb/s |
| Oznaczenia | |