Gembird HUB 4-portowy USB 3.1 (Gen 1) z przełącznikami czarny
Symbol: UHB-U3P4P-01
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 59.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UHB-U3P4P-01
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 59.00
4-portowy HUB USB 3.1 (Gen 1) z przełącznikami, czarny
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska 1 x USB Type A Męska |
| Długość przewodu | 24 cm |
| Zasilanie | USB 5V Sieciowe |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 Windows 8 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
100 x 42 x 18 mm |
| Waga | 65 g |
| Pozostałe parametry |
Szybkość przesyłania danych: Max. 5 Gb/s |
| Oznaczenia | |