GRAUGEAR GRAUGEAR G-M206-20G-F obudowa do dysków twardych Obudowa SSD Szary M.2
Symbol: 473524
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 276.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 473524
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 276.00
| Specyfikacja | |
| Średnica czaszy wentylatora | 3 cm |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Obudowa SSD |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 1 |
| Rozmiary napędów pamięci masowej | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2 |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Połączenie USB | Tak |
| Szerokość | 25mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 95mm |