GEMBIRD Toner Konica-Minolta KonicaMinolta Toner TN-328 TN328 AAV8150 AAV815A
Symbol: AAV8150
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 188.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AAV8150
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 188.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | AAV8150 |
| Kompatybilność z marką | Konica Minolta |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 28000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | bizhub C250i/C300i/C360i |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 528mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 85mm |