GEMBIRD Słuchawki GEMBIRD GHS-402 (kolor czarny)
Symbol: GHS-402
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GHS-402
Dostępność: Średnia dostępność 21 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 392 g |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość | 1 |
| Połączenie USB | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Złącze 6,35 mm | Nie |
| Złącze 2,5 mm | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | -54 dB |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 16000 Hz |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Impedancja | 32 Ω |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 190mm |
• Nie używać podczas ładowania.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać kontaktu z wodą.