GEMBIRD GEMBIRD STOJAK NA MONITOR Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI 17"-32", DO 10KG
Symbol: MS-D1ST-01
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 163.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS-D1ST-01
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 163.00
| Specyfikacja | |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Orientacja | Krajobraz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 306 mm |
| Głębokość produktu | 325 mm |
| Szerokość produktu | 382 mm |
| Waga produktu | 3,96 kg |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Szerokość | 402mm |
| Długość | 122mm |
| Wysokość | 295mm |