GEMBIRD GEMBIRD STOJAK BIURKOWY NA DWA MONITORY (REGULOWANY) 17"-32", DO 9 KG
Symbol: MS-D2ST-01
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 113.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS-D2ST-01
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 113.00
| Specyfikacja | |
| Prosty montaż | Tak |
| Orientacja | Krajobraz |
| Materiał obudowy | Szkło hartowane |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 4,95 kg |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 300mm |