GEMBIRD GEMBIRD BIURKOWE RAMIĘ NA DWA MONITORY Z PORTAMI USB (REGULOWANE), OD 17" DO 32", OBCIĄŻENIE DO 9 KG
Symbol: MA-DA2U-01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 152.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-DA2U-01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 152.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal |
| Orientacja | Krajobraz |
| Certyfikaty | ISO 9002 |
| Waga produktu | 4,63 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | Ramię, torba z narzędziami montażowymi, instrukcja obsługi |
| Liczba ramion | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 385mm |