FRACTAL DESIGN Obudowa Fractal Design FD-C-NOR1X-03 North XL Chalk White Midi Tower Biała
Symbol: FD-C-NOR1X-03
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 783.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FD-C-NOR1X-03
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 783.00
| Specyfikacja | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 41,3 cm |
| Materiały | Drewno |
| Materiały | Stal |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Model | PC |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 29 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Boczne okno | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Diody LED | Działanie |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Podświetlenie | Nie |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18,5 cm |
| Głębokość produktu | 503 mm |
| Wysokość produktu | 509 mm |
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 604 mm |
| Wysokość opakowania | 608 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,9 kg |
| Ramka combo na dysk HDD/SSD | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Wierzch chłodnicy zainstalowany | Nie |
| Zamontowany radiator tylni | Nie |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Zainstalowana chłodnica przednia | Nie |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 420 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 180 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 600mm |
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.