Esperanza Słuchawki Esperanza EH125 (dokanałowe; NIE; kolor czarny
Symbol: EH125
Dostępność: Duża dostępność 68 szt.
Cena: 5.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH125
Dostępność: Duża dostępność 68 szt.
Cena: 5.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Douszny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Ilość | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Budowa słuchawek | Wewnątrzuszna |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 60mm |
• Nie demontować samodzielnie.
• Unikać silnych wstrząsów i uderzeń.
• Trzymać z dala od wilgoci.
Esperanza Spółka Jawna Poterek
POZNAŃSKA 129/133
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI
Poland
safety@esperanza.com.pl