Eaton Zasilacz awaryjny 5PX 2200i RT3U G2 2200VA / 2200W
Symbol: 5PX2200IRT3UG2
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7421.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5PX2200IRT3UG2
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 7421.00
Zasilacz UPS Eaton 5PX Gen2 2200 VA
Wyjątkowa wydajność, łatwość zarządzania i możliwości dla menedżerów IT.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc czynna | 2200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Typ obudowy | Rack (Switche/UPS) Tower (UPS) |
| Funkcje specjalne |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 2 x IEC-C19 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Szary Czarny |
| Wymiary |
438 x 483 x 129 mm |
| Waga | 27.5 kg |
| Pozostałe parametry |
1 USB port + 1 serial RS232 port + 1 mini-terminal block dla Remote ON/OFF + 1 mini-terminal block dla Remote Power OFF + 1 mini-terminal block |
| Certyfikaty |
|
| Informacje o gwarancji |
3 lata po rejestracji |
| Video |
|
| Oznaczenia | |