Eaton Zasilacz awaryjny 5P 1150i G2 1150VA / 920W ABM+
Symbol: 5P1150IG2
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 3581.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5P1150IG2
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 3581.00
5P1150IG2 UPS Eaton 5P, 1150 VA, 920 W, wejście: C14, wyjścia: (8) C13, Tower
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1150 VA |
| Moc czynna | 920 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | System automatycznej regulacji napięcia (AVR) Nadmierne rozładowanie |
| Funkcje specjalne |
Automatyczny test baterii |
| Oprogramowanie |
Eaton Brightlayer Software suite |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 8 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) 1 x Terminal |
| Wymagania środowiskowe |
Wilgotność względna: 0-90%, bez kondensacji |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wymiary |
345 x 233 x 150 mm |
| Waga | 11 kg |
| Oznaczenia | |