Eaton Listwa zasilająca PDU G4 MA 0U 309 16A 1P 12xC13,12xC39
Symbol: EVMAF116A
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1353.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EVMAF116A
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 1353.00
| Informacje o produkcie | |
| Maksymalna moc | 3.7 kW |
| Liczba gniazd typu C13 | 12 |
| Liczba gniazd typu C39 | 12 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wtyczka | IEC 309 (16A) |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Podłoże Rack |
| Wymiary rack | 0U |
| Pozostałe porty we/wy | 2 x USB 2 x RJ-45 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
1000 x 53 x 52 mm |
| Waga | 3 kg |
| Oznaczenia | |