EK Water Blocks Ek Water Blocks EK - złączki kompresyjne STC
Symbol: 3831109824429
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 226.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109824429
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 226.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Mosiądz |
| Model | Dopasowanie |
| Średnica | 2,3 cm |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 85mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.