EK Water Blocks EK Water Blocks EK-Quantum Magnitude - 1700 Blok wodny
Symbol: 1839183
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1350.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1839183
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1350.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Nikiel |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Model | Blok wodny |
| Gwint | 1/4" |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 92mm |
| Długość | 180mm |
| Wysokość | 130mm |
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.