EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109903445 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Zacisk przyłączeniowy
Symbol: 3831109903445
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 198.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109903445
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 198.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Model | Zacisk przyłączeniowy |
| Materiały | Akrylowy |
| Gwint | 1/4" |
| Kompatybilność | EK-Quantum Vector² Strix/TUF RTX 4080 ABP set, EK-Quantum Vector² Strix/TUF RTX 4090 ABP set |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 105mm |