EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109900413 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Płyta montażowa
Symbol: 3831109900413
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 292.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109900413
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 292.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Polioksymetylen (POM) |
| Materiały | Acetal |
| Model | Płyta montażowa |
| Gwint | 1/4" |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 116mm |
| Wysokość | 110mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.