EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109836415 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: 3831109836415
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 672.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109836415
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 672.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Akrylowy |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Blok wodny |
| Połączenie rgb | 3-pin |
| Obsługiwane produkty | EVGA FTW3 RTX 3070 |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Głębokość produktu | 314 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 58mm |
| Długość | 377mm |
| Wysokość | 211mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.