EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109829745 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Wskaźnik przepływu
Symbol: 3831109829745
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 284.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109829745
Dostępność: Średnia dostępność 23 szt.
Cena: 284.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Nikiel |
| Model | Wskaźnik przepływu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 49mm |
| Długość | 114mm |
| Wysokość | 128mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.