EK Water Blocks EK Water Blocks 3831109824542 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Dopasowanie
Symbol: 3831109824542
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 253.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3831109824542
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 253.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Dopasowanie |
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Materiały | Mosiądz |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Średnica | 2,3 cm |
| Ilość sztuk | 6 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 25mm |
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Zużyte akcesoria chłodzenia wodnego należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Przechowywać z dala od dzieci.