EK Water Blocks EK Quantum Vector FE RTX 3090 Ti Tylna rejestracja
Symbol: WAEK-2381
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 286.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2381
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 286.00
| Specyfikacja | |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Płyta tylna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Obsługiwane produkty | GeForce RTX 3090 Ti FE |
| Szerokość produktu | 119,8 mm |
| Głębokość produktu | 206 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 15mm |