EK Water Blocks EK Quantum Surface X360M Radiator
Symbol: WAEK-2395
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 669.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2395
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 669.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba złączy | 5 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Radiator |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 2,07 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | - 12x Phillips Slotted M4x30mm for 25mm thick fans - 12x Phillips Slotted M4x5mm for mounting the radiator directly to the case - 6mm steel Allen - 9mm steel Allen |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 58mm |