EK Water Blocks EK Quantum Surface P360M Radiator
Symbol: WAEK-2394
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 643.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2394
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 643.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Radiator |
| Gwint | 1/4" |
| Liczba złączy | 5 |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 405 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość | 147mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 60mm |