EK Water Blocks EK 3831109838426 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Radiator
Symbol: WAEK-2397
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 692.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2397
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 692.00
| Specyfikacja | |
| Model | Radiator |
| Maksymalne ciśnienie | 1 bar |
| Gwint | 1/4" |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiały | Mosiądz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 44mm |