EK Water Blocks EK 3831109833032 część / akcesorium do systemów chłodzenia komputerów Blok wodny
Symbol: WAEK-2207
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 763.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2207
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 763.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Gwint | 1/4" |
| Model | Blok wodny |
| Przeznaczenie | Karta graficzna |
| Materiały | Acetal |
| Materiały | Miedź |
| Połączenie rgb | 3-pin |
| Obsługiwane produkty | AORUS Xtreme, Master RTX 3080, 3090 |
| Wysokość produktu | 150,5 mm |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Szerokość produktu | 20,5 mm |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 375mm |
| Wysokość | 57mm |