Ducky Ducky Outlaw 65 klawiatura Uniwersalne USB US English Srebrny
Symbol: GATA-2582
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1557.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GATA-2582
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1557.00
| Specyfikacja | |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 333 x 128 x 48 mm |
| Waga klawiatury | 1,1 kg |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Język klawiatury | US English |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 190mm |
• Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
• Nie rozbieraj klawiatury - ryzyko porażenia prądem.
• Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.