Ducky Ducky One 3 klawiatura Gaming USB Szary
Symbol: 100043080
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 704.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100043080
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 704.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Diody LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga klawiatury | 1,12 kg |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 450 x 140 x 40 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Blue |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Szerokość | 49mm |
| Długość | 488mm |
| Wysokość | 199mm |
• Nie rozbieraj klawiatury - ryzyko porażenia prądem.
• Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
• Trzymaj z dala od wody i innych płynów.