Ducky Ducky One 3 Yellow klawiatura Gaming USB Niemiecki Żółty
Symbol: GATA-1601
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 726.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GATA-1601
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 726.00
| Specyfikacja | |
| Stacja dokująca telefonu | Nie |
| Uchwyt na urządzenia mobilne | Nie |
| Odłączany przewód | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Kabel zwijany | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Chowany uchwyt na smartfon | Nie |
| Anti-ghosting | Tak |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Klawiatura wyspowa | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 450 x 140 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 1,12 kg |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączona myszka | Nie |
| Liczba przycisków | 108 |
| Programowalne hotkeys | Nie |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Hot keys | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Nie |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Klawisze Windows | Tak |
| Ilość klawiszy | 108 |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rodzaj przełącznika | Cherry MX Clear |
| Czujnik zbliżeniowy | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Szerokość | 51mm |
| Długość | 485mm |
| Wysokość | 191mm |