Ducky Ducky One 3 Aura White SF klawiatura Gaming USB QWERTY US English Biały
Symbol: 100043045
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 616.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100043045
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 616.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Podświetlenie | Tak |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 335 x 110 x 40 mm |
| Waga klawiatury | 627 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawisze Windows | Tak |
| Kumulacja | 6-key/N-key rollover |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Język klawiatury | US English |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 361mm |
| Wysokość | 59mm |
• Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
• Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.
• Nie rozbieraj klawiatury - ryzyko porażenia prądem.