Dell Stacja dokująca DELL WD25 210-BRFQ Przewodowa USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Czarny
Symbol: 210-BRFQ
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 799.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BRFQ
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 799.00
| Specyfikacja | |
| Zasilanie | 130 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 35,2 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Funkcja ładowania | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 6144 x 3456 px |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Szybkość przesyłania danych | 2500 Gbit/s |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Przewody | Zasilanie |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 27,39 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 2 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 90,7 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 60,5 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 0,82 |
| Wersja PAIA | GaBi version 1, 2025 |
| Szerokość | 296mm |
| Długość | 243mm |
| Wysokość | 76mm |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com