Dell Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Dark Side of the Moon
Symbol: 545-BBFB
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 368.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 545-BBFB
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 368.00
Mysz bezprzewodowa Alienware AW620M Dark Side of the Moon
| Informacje o produkcie | |
| Model |
AW620M |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (maks.) | 26000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe Bezprzewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Inne |
| Wymiary |
41,5 x 77,8 x 131,5 mm |
| Waga | 99 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com