Dell Monitor U2724D 27 cali IPS LED QHD(2560x1440)/16:9/HDMI/DP/USB-C/USB/3Y
Symbol: 210-BKVB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1653.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 210-BKVB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1653.00
Monitor Dell UltraSharp 27 U2724D
Monitor z 5-gwiazdkowym certyfikatem komfortu oczu TÜV zapewnia nieznany dotąd komfort wizualny, wyższą produktywność i szerokie opcje łączności.
Niezrównany komfort wizualny
Komfortowy design
Oprogramowanie Dell Color Management
Dell Display Manager
Ekologiczne podejście do teraźniejszości i przyszłości
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
U2724D |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 (QHD) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 2 x USB (Type C) 1 x Audio out 3 x USB 3.1 2 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | EPEAT Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 85 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 352.51 mm |
| Wysokość z podstawą | 385.58 mm |
| Wysokość (maks.) | 535.58 mm |
| Szerokość | 612.24 mm |
| Głębokość | 50.12 mm |
| Głębokość z podstawą | 192.28 mm |
| Waga | 4.49 kg |
| Waga z podstawą | 6.56 kg |
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com