Dell Koncentrator podróżny Pro 7in1 USB-C DA326
Symbol: 470-BGCG
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 397.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 470-BGCG
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 397.00
Koncentrator podróżny USB-C 7 w 1 Dell Pro - DA326
Ten zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalistach koncentrator zapewnia szybkie ładowanie, uniwersalne złącza oraz bezkompromisową mobilność.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 7 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska 2 x USB Type A Żeńska 1 x USB Type C Męska 1 x RJ-45 Żeńska 1 x USB Type C Żeńska 1 x DisplayPort Żeński |
| Długość przewodu | 24.8 mm |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Ubuntu Mac OS Chrome OS iPadOS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 93.5 g |
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com