Dell Klawiatura Premier Collaboration KB900 - US
Symbol: 580-BBDH
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 601.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 580-BBDH
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 601.00
Dell Premier Collaboration Keyboard - KB900 - US International (QWERTY) to pierwsza na świecie klawiatura z certyfikatem Zoom, która jest ładowana, zaprojektowana do poprawy współpracy, zwiększenia produktywności i zapewnienia całodniowego komfortu.
Wykorzystaj w pełni każde spotkanie dzięki pierwszej na świecie klawiaturze z certyfikatem Zoom. Innowacyjne kontrolki dotykowe dla Zoom umożliwiają wyciszenie i odciszenie mikrofonu, włączanie i wyłączanie wideo, udostępnianie ekranu oraz otwieranie panelu czatu poprzez podwójne kliknięcie ikon.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
KB900 |
| Rodzaj | Mobilna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 Windows 11 Linux Mac OS Windows 7 Chrome OS Android Windows 10 |
| Wymiary |
439.7 x 121.6 x 20.7 mm |
| Waga | 728 g |
| Oznaczenia | |
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com