Dell DELL OptiPlex 7050 micro i5-6500T 8GB 256GB SSD micro SFF Win10pro UŻYWANY
Symbol: DELL7050mi5-6500T8G256SSDmSFFW10p
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 530.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DELL7050mi5-6500T8G256SSDmSFFW10p
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 530.00
| Specyfikacja | |
| Cache procesora | 6 MB |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 8 GT/s |
| Nazwa kodowa procesora | Skylake |
| Liczba wątków | 4 |
| Proces litograficzny | 14 nm |
| Model procesora | i5-6500T |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 35 W |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 szóstej generacji |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Gniazdo procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Taktowanie procesora | 2,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® HD Graphics 530 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Waga produktu | 1,17 kg |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| WWAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Cechy szczególne | Windows 10 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Cechy szczególne | Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Kabel zasilający | Nie |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 305mm |
• Produkt zawiera elementy elektroniczne, które mogą być niebezpieczne dla środowiska, należy je utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przed rozpoczęciem pracy z produktem, upewnij się, że wszystkie połączenia elektryczne są prawidłowo wykonane, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
• Unikaj kontaktu z wewnętrznymi komponentami komputera, mogą one być potencjalnie szkodliwe lub drażniące.
Dell Regulatory Compliance
One Dell Way
78682 TX Round Rock
United States
+1 512 338 1551
regulatory.compliance@dell.com